Jakie sklepy spotkamy w Atut Myszków?

Jakie sklepy spotkamy w Atut Myszków?

Atut Myszków będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w mieście. Obiekt o powierzchni 11 000 mkw. Atut, który powstaje w Myszkowie, jest jednym z najatrakcyjniejszych centrów handlowych w regionie.

Kiedy otwarcie galerii?

Do otwarcia obiektu pozostało jeszcze kilka miesięcy, a większość lokali już znalazła swoich najemców. Potencjał Atut Myszków jest wynikiem zarówno jego lokalizacji, jak i formatu regionalnego parku handlowego, który zapewnia wygodę dla klientów dokonujących zarówno przypadkowych, jak i planowanych dużych zakupów. Atut Myszków jest już w 70% wynajęty. Kompleksową ofertę, stworzono przez znane polskie i międzynarodowe marki, uzupełnią o takie obiekty jak Lidl, restauracja McDonald’s czy centrum DIY, powstające na terenie inwestycji” – mówi Wojciech Cieślak, CEO BOIG. „Dodatkowym źródłem ruchu będzie stacja paliw. Jestem przekonany, że regionalny park handlowy Atut

Czy galeria ma szansę w Myszkowie?

Popularność regionalnych parków handlowych znacząco wzrosła w czasie pandemii i w wyniku nasycenia rynku dużymi obiektami. W 2022 roku stanowiły one aż 70% nowej powierzchni w sektorze nieruchomości komercyjnych. Wskaźnik nasycenia przestrzenią handlową w Polsce wynosi obecnie 258 mkw. na 1000 mieszkańców. W przypadku parków handlowych i centrów convenience, pozostaje na poziomie 84 mkw. na 1000 mieszkańców, co wskazuje na dalszy potencjał wzrostu.