IV Liga Śląska: TS Szombierki Bytom przegrało z MKS Myszków 4:0

Podczas meczu kończącego piątą kolejkę IV ligi śląskiej, które odbyło się 3 września, MKS Myszków rywalizował na wyjeździe przeciwko TS Szombierki Bytom. Zakończenie tego dnia przyniosło imponujące zwycięstwo drużyny MKS Myszków nad TS Szombierki Bytom z wynikiem 4:0.

Jednak to nie była łatwa wygrana. W 18 minucie gry, Mateusz Zachara umiejętnie wykorzystał centrowanie Jaworskiego, dzięki czemu otworzył wynik meczu. W 42 minucie spotkania, Igor Sychowicz umieścił piłkę w siatce za pomocą strzału głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, podwyższając stan na 2:0 na korzyść Myszkowa.

W trakcie drugiej połowy spotkania, Alan Jaworski stał się bohaterem dnia zdobywając dwie bramki dla MKS Myszków. W 67 minucie znalazł się twarzą w twarz z bramkarzem gospodarzy, którego pokonał bez problemu. Zaledwie dwie minuty później, w 69 minucie, zamknął akcję po pięknej asyście z lewego skrzydła.