Kampania „Kobiety na wybory” KO odwiedza polskie miasta

Kampania „Kobiety na wybory” KO odwiedza polskie miasta

Polityczki z Koalicji Obywatelskiej rozpoczęły kampanię pod hasłem „Kobiety na wybory”. W ramach tej inicjatywy, po kraju przemierza specjalny autobus, którym podróżują przedstawicielki PO. Ten kampanijny pojazd nie tylko odwiedza metropolie, ale również dociera do mniejszych lokalnych społeczności.

Następny przystanek autobusu zaplanowany jest na 18 września. Tego dnia o godzinie 17:00 pojazd z polityczkami zatrzyma się w Myszkowie. Miejsce postoju to Miejski Dom Kultury. Możemy oczekiwać, że wśród prominentnych polityczek, które zagoszczą w Myszkowie, znajdą się posłanki Monia Rosa i Katarzyna Lubnauer oraz senatorka KO Beata Małecka-Libera. Dodatkowo pojawić ma się także Izabela Leszczyna, liderka listy KO w okręgu myszkowsko-częstochowskim.

Podczas inauguracji akcji na konferencji prasowej Barbara Nowacka, liderka Inicjatywy Polskiej i pierwsza na liście KO w Gdyni, podkreśliła cele kampanii. Polityczka zapowiedziała prezentację wybitnych kandydatek KO oraz programu, który holistycznie wspiera sprawy kobiet w Polsce.