Nowoczesny radiowóz Skoda Scala dodany do floty Myszkowskiej Komendy Powiatowej Policji

Nowoczesny radiowóz Skoda Scala dodany do floty Myszkowskiej Komendy Powiatowej Policji

Policja w Myszkowie, podległa pod Komendę Powiatową, otrzymała dodatkowe wsparcie technologiczne poprzez nabycie nowego radiowozu marki Skoda Scala. Nowo zakupiony pojazd posłuży funkcjonariuszom ruchu drogowego.

Radiowozy służby drogowej w Myszkowie doczekały się rozszerzenia swojej floty poprzez dodanie do niej nowocześnie oznakowanego pojazdu Skoda Scala. Już teraz ten nowo nabyty radiowóz rozpoczął patrolowanie dróg powiatu, stając się pierwszym takim pojazdem w Myszkowie, który jest prezentowany w nowo wprowadzonym schemacie kolorystycznym.

Wdrożenie zmian w systemie oznakowania i oświetlenia miało na celu zwiększenie widoczności pojazdu niezależnie od pory dnia czy panujących warunków atmosferycznych, co jednocześnie ułatwia identyfikację radiowozu przez innych użytkowników dróg.

Stopniowa modernizacja floty policyjnej poprzez wprowadzenie nowoczesnych pojazdów będzie wiązała się z wieloma korzyściami. Wpływie to nie tylko na podniesienie komfortu pracy funkcjonariuszy, ale także na skuteczniejsze przeprowadzanie interwencji. Nowa Skoda Scala to więc nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim praktyczność i funkcjonalność, które bezpośrednio przekładają się na efektywność pracy policji w Myszkowie.