Kolizja na ulicy Koziegłowskiej w Myszkowie: dwoje dzieci zranionych i ewakuowanych śmigłowcem

Kolizja na ulicy Koziegłowskiej w Myszkowie: dwoje dzieci zranionych i ewakuowanych śmigłowcem

Na ulicy Koziegłowskiej w Myszkowie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwójka małoletnich mieszkańców oddziału pediatrycznego mieści się teraz w szpitalu. Dzieci zostały przewiezione tam drogą powietrzną, za pomocą śmigłowca.

Pierwsze ustalenia straży miejskiej sugerują, że kolizja miała miejsce w Myszkowie Nowej Wsi. Kierowca volvo, 39-latek, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, co spowodowało starcie z prawidłowo poruszającym się pojazdem renault. W następstwie tego zderzenia, obie maszyny uderzyły w audi. Skutki tego zdarzenia były poważne – dwoje dzieci musiało zostać przewiezionych do szpitala. Ratunkowy śmigłowiec LPR musiał lądować na miejscu zdarzenia.

Kolizja spowodowała całkowite zablokowanie ruchu na drodze, zmuszając funkcjonariuszy do wyznaczenia alternatywnych tras objazdowych. Policjanci potwierdzili, że wszyscy uczestnicy tragicznego incydentu byli trzeźwi. Śledczy z miejscowego Myszkowa wciąż pracują nad dokładnymi okolicznościami zdarzenia, aby ostatecznie wyjaśnić wszelkie niejasności związane z tym groźnym wypadkiem.