Straszny wypadek drogowy z udziałem trzech samochodów osobowych w Myszkowie

Straszny wypadek drogowy z udziałem trzech samochodów osobowych w Myszkowie

Tuż po godzinie 17:00, w środę 1 maja 2024 roku, na ulicy Koziegłowskiej w Myszkowie miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe. W wyniku kolizji trzech pojazdów osobowych kilka osób zostało poszkodowanych. Do akcji ratunkowej wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

To ciężkie zdarzenie drogowe wydarzyło się na ulicy Koziegłowskiej w Myszkowie, w pobliżu nowo wybudowanego wiaduktu. W wyniku kraksy między trzema samochodami osobowymi, wiele osób doznało obrażeń. Na miejscu natychmiast pojawiła się ekipa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która pomagała poszkodowanym. Droga przez pewien czas była całkowicie nieprzejezdna z powodu prowadzonych czynności, ale obecnie ruch jest już normalny.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, natychmiast skierowano na miejsce liczne służby ratunkowe. W skład zespołu ratowniczego wchodziły takie jednostki jak: Ratownictwo Górnicze Myszków, Ochotnicza Straż Pożarna Myszków-Nowa Wieś, Ochotnicza Straż Pożarna Myszków, Komenda Powiatowa Policji Myszków, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe-Ratownik 23. Na miejscu było również wsparcie ze strony Ochotniczej Straży Pożarnej z Żarek.