Otwarcie Parku Handlowego "Atut" w Myszkowie przyciąga tłumy klientów

Otwarcie Parku Handlowego "Atut" w Myszkowie przyciąga tłumy klientów

Od niedawna mieszkańcy Myszkowa i okolic mają nowe miejsce na mapie miasta, które zapełnia się zwiedzającymi. Mowa o nowo otwartym Parku Handlowym „Atut”, który zyskał popularność już kilka dni po swoim uruchomieniu. Postanowiliśmy sprawdzić, które punkty handlowe są już czynne w tym nowatorskim miejscu.

Adres Parku Handlowego „Atut” to ulica Jesionowa 4A w Myszkowie. To tereny, na których znajdują się sklepy dobrze znanych sieci detalicznych, charakterystycznych dla wielu innych parków handlowych, galerii czy centrów handlowych. Wyjątkowo różnorodny asortyment obejmuje między innymi: produkty elektroniczne, literaturę, zabawki i produkty dla dzieci, odzież, obuwie oraz towary drogeryjne.

W skład kompleksu Parku Handlowego „Atut” wchodzą również oddzielne budynki, w których usytuowane są supermarket Lidl, restauracja McDonald’s oraz stacja paliw. Nie jest to jednak koniec rozbudowy parku – niebawem ruszy budowa drugiej części kompleksu ATUT. Wśród planów jest otwarcie marketu do samodzielnego wykonania prac domowych (DIY) o powierzchni około 3 tysiące metrów kwadratowych.

Park Handlowy „Atut” położony jest w południowo-zachodniej części Myszkowa, u zbiegu dróg wojewódzkich numer 793 i 791. Całość obiektu zajmuje obszar o powierzchni 11 tysięcy metrów kwadratowych, a jego lokalizacja na terenie inwestycyjnym o powierzchni 6,4 hektara gwarantuje jego doskonałe położenie.