Wydarzenie na ulicy Wysockiego w Częstochowie: 52-letnia Wioletta S. oskarżona o morderstwo męża

Wydarzenie na ulicy Wysockiego w Częstochowie: 52-letnia Wioletta S. oskarżona o morderstwo męża

Wioletta S., 52-latek z Częstochowy, stoi obecnie przed groźbą dożywocia w więzieniu za zabójstwo swojego partnera. Okoliczności tego tragicznego incydentu zostały odkryte na ulicy Wysockiego w Częstochowie. Tomasz Ozimek, prokurator prowadzący sprawę, potwierdza, że kobieta podczas przesłuchania przyznała się do zarzuconego jej czynu, ale nie potrafiła przypomnieć sobie szczegółów zdarzeń ze względu na swój stan nietrzeźwości. Prokuratura Rejonowa w Częstochowie właśnie sfinalizowała akt oskarżenia i wkrótce rozpocznie się proces sądowy.

Jedno z mieszkań przy ulicy Wysockiego w Częstochowie stało się miejscem obrzydliwej zbrodni, którą służby dowiedziały się 28 września 2023 roku. Otrzymawszy zgłoszenie o możliwym morderstwie, funkcjonariusze policji szybko udali się na miejsce, gdzie odkryli ciało mężczyzny leżące na podłodze z widocznym urazem klatki piersiowej.

Na miejscu zdarzenia obecna była również żona zmarłego, Wioletta S. Kiedy funkcjonariusze znaleźli kobietę, była ona nietrzeźwa, a badanie alkomatem wykazało na obecność około 2,5 promila alkoholu w jej organizmie.